?מי אנחנו

R2R הנה חברה צעירה וחדשנית העוסקת במתן פתרונות ייעול ושיפור התפוקה באתרי בניה, תוך התחשבות מקסימלית בגורם הסביבתי. אנו לוקחים בחשבון את היבטיו הכלכליים, חברתיים וסביבתיים בפרויקט, והעיסוק בפסולת הבניין על שלל היבטיה נוגע לכל אחד מהם. בכך מטרתנו היא להביא לשינוי באופן בו מנוהל האתר מבחינת עובדים, לוגיסטיקה ופינוי פסולת הבניין, שלהם השפעה ישירה על תפוקת הפרויקט והשפעתו על הסביבה. שאיפתינו העיקרית היא להעלות את המודעות לבזבוז החומרים האדיר שמתרחש באתרי בנייה ובכל שיטת פינוי הפסולת הנוכחית, ולהפוך פסולת של גורם אחד לאוצר בשביל מישהו אחר. את זאת אנו עושים על ידי הבאה לצמצום מקסימלי של כמויות הפסולת הנשלחות להטמנה, תוך כדי הגדלת אחוזי המיחזור ומציאת פתרונות יחודיים לכל זרם באשר הוא, בהתאם לזרמים הקיימים באותו פרוייקט.

אם גם לכם מפריע כל פעם שאתם נתקלים בפסולת המושלחת בצידי הכביש או בטבע, או אם מציק לכם לראות ערימות של חומרים במצב טוב שיכלו להיות שימושיים אילולא היו זרוקים בתוך מכולת פסולת ונשלחים להטמנה – עזרו לנו להעלות את הרף בכל הנוגע לשימוש חוזר ומיחזור פסולת בניין!

Cras felis metus, consequat vitae imperdiet vel, interdum auctor enim. Mauris commodo libero a quam elementum sollicitudin. Quisque nec faucibus elit. Praesent id elit justo. Aliquam erat volutpat.

Mauris nec lorem sollicitudin massa rutrum dignissim sollicitudin quis elit. Cras sollicitudin quis est sit amet pharetra. Cras eu luctus eros. Sed eget convallis massa, nec consequat nisl.  Nam venenatis tortor nulla, sed commodo leo. Etiam a tellus ac mi faucibus pellentesque.

Donec quis ante sed elit maximus finibus. In hac habitasse platea dictumst. Mauris tristique tortor tellus, sed tempus nisi rhoncus nec.

Etiam sit amet nisi id tortor porta bibendum ut a nisi. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.